O mnie

Mam na imię Martyna, mam 30 lat i jestem farmaceutką. Na co dzień pracuje dla przemysłu farmaceutycznego, ale również można mnie spotkać za okienkiem jednej z warszawskich aptek.

Pochodzę z położonego na Mazurach miasta – Ełku. Od kilku lat (z półroczną zdradą z Porto, do którego ściągnął mnie epizod Erasmusa) mieszkam w Warszawie.

Ciągle mnie nosi, jak w tytule absolutnie nie usiedzę w miejscu. Załapałam podróżniczego bakcyla i choruje na niego przewlekle od lat:). Mój styl podróżowania ewoluował od bardziej wygodnych form (tzw. package holiday), do swobodnego podróżowania z plecakiem, bez większego planu i najważniejsze bez spiny. Teraz zdecydowane przedkładam przyjazną atmosferę hosteli nad wygodny hotel.

Ograniczam mnogość atrakcji w podróży, by delektować się danym miejscem i spotkanymi po drodze ludźmi. Planuje wyjazdy low budget, czyham na atrakcyjny lot i wystarcza mi bagaż podręczny. Podróż to nie tylko przekraczanie granicy z pieczątką w paszporcie, a także spontaniczny wyjazd poza miasto, który może okazać się niebanalną przygodą. Wycieczka zaczyna się za przekreśloną tablicą stolicy. Dzięki temu udaje mi się wyjeżdzać częściej.

Dojrzałam do założenie bloga o tematyce okołopodróżniczych. Chcę tu prezentować relacje i opowieści z miejsc, gdzie mnie poniosło. Anegdoty, zdjęcia i garść praktycznych informacji.

Martyna

4 komentarze

  • Agnieszka

    Witam serdecznie. Bardzo lubię chodzic po górach. I też zaczynam samodzielne wyprawy. Zainteresowałaś mnie kursem zimowym z Panem Rybą, jednak nigdzie nie mogę wyszukać kontaktu do Niego. Czy możesz mi pomóc i przesłać numer na który dzwoniłaś. Pozdrawiam

    • Martyna

      Znając angielski myślę, że odbiera się spektakl pełniej. Wszystko na pewno zależy, jaką sztukę się wybierze. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach z językiem, zawsze można wybrać jakiś musical, którego zna się fabułę jak (np.król lew) i w którym nie ma za dużo akcji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *